Deweloper

ARD Real Estate to spółka inwestycyjna skupiona na realizacji obiektów komercyjnych i osiedli mieszkaniowych na terenie Bydgoszczy i Torunia. W swoim portfelu posiada realizację inwestycji biurowych, handlowych, budynków wielorodzinnych i osiedli mieszkaniowych.

Dotychczasowe

realizacje

Polna 7 | TORUŃ

Nowoczesny dwukondygnacyjny komercyjny budynek handlowo – usługowy. Parterowa część budynku, przeznaczona na lokale handlowe posiada doskonałą ekspozycję i dostęp od strony głównej ulicy. Zróżnicowanie powierzchni dostępnych w obiekcie zapewni optymalne warunki zarówno dużym firmom o charakterze korporacyjnym, jak i lokalnym przedsiębiorcom poszukującym funkcjonalnych i nowoczesnych biur.

Matejki | TORUŃ

Luksusowe apartamenty w willi zaprojektowanej w stylu 20-Lecia międzywojennego to idealne miejsce dla osób poszukujących wysokiego standardu oraz komfortu położone w doskonałej lokalizacji zarówno wśród terenów zielonych zabytkowej i rewitalizowanej dzielnicy, jak i jednocześnie blisko historycznego centrum miasta.

Osiedle domów Osadnicza | TORUŃ

Osiedle Osadnicza to wyjątkowa lokalizacja zapewniająca zarówno swobodny dojazd do centrum Torunia jak i bliskość natury w postaci sąsiedztwa lasu, największego zbiornika wodnego w Toruniu – Jeziora Nagus i Wisły. W połączeniu z dostępem do infrastruktury tworzy idealne miejsce do zamieszkania (szkoła podstawowa, komunikacja publiczna, Atrium Copernicus – 5 min jazdy samochodem). Teren inwestycji jest naturalnie ogrodzony dużą liczbą drzew. Domy zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami jako budynki w zabudowie bliźniaczej, piętrowe z dachem płaskim i dwustanowiskowym garażem. Okna PCV w kolorze jasny orzech łączą się z drewnianym wykończeniem lub płytami MDF nawiązując do tradycyjnych technologii budowlanych. Jednocześnie dla zaakcentowania nowoczesnego charakteru inwestycji zastosowano aluminiowe drzwi wejściowe, bramę segmentową oraz obróbki blacharskie w kolorze grafitowym, które kontrastują z białym tynkiem silikonowym.

Preludium | BYDGOSZCZ

Nasz kompleks usługowo-biurowy powstaje w punkcie przecięcia dwóch najważniejszych arterii miasta – ulicy Jagiellońskiej oraz Trasy Uniwersyteckiej. Inwestycja położona jest w odległości 2 km od historycznego centrum Bydgoszczy, a na jej wyjątkowo dobre sąsiedztwo składają się: Centrum Handlowe Focus Bydgoszcz, jedna z najchętniej odwiedzanych galerii handlowych w regionie oraz powstające nowoczesne osiedle mieszkalne Apartamenty przy Chopina. W bliskiej okolicy biurowca usytuowane są siedziby wielu czołowych banków. Niezaprzeczalnym atutem wybranej przez nas lokalizacji jest bezpośrednie sąsiedztwo ważnych węzłów komunikacyjnych oraz dworca autobusowego, a także niedaleka odległość dworca kolejowego, co zapewnia doskonałe połączenia z dowolnym punktem miasta oraz Portem Lotniczym w Bydgoszczy.

Biurowiec wyróżnia się elegancką i ponadczasową formą architektoniczną, określoną przez czytelną kompozycję prostych i zdecydowanych struktur. Poszczególne części budynku zostały zaprojektowane z myślą o ich przeznaczeniu i dostosowane do optymalnego pełnienia swoich podstawowych funkcji. Minimalistyczna bryła o rytmicznie uporządkowanych liniach i wyważonych proporcjach koresponduje z modernistyczną tradycją budownictwa lokalnego, a jednocześnie odznacza się nowoczesnym wyglądem. Mocny i progresywny charakter obiektu podkreśli elewacja z betonowych cegieł. W bezpośrednim otoczeniu biurowców znajdą się przestrzenie zielone oraz plac miejski, zapewniające niezbędną dla optymalnego wykorzystania przestrzeni równowagę między dynamicznie płynącym nurtem miasta a potrzebą spokoju i wyciszenia.

Szosa Gdańska 54 | OSIELSKO

Prezentowana nieruchomość to budynek jednokondygnacyjny o powierzchni użytkowej 1 510,50 m2, który otoczony jest terenem o łącznej powierzchni 3 509,57 m2 (parking, zieleń, drogi dojazdowe, ciągi komunikacyjne). Obiekt ten zlokalizowany jest w sąsiedztwie Urzędu Gminy, Galerii Osielsko oraz POLOmarketu. Znajduje się przy głównych ciągach komunikacyjnych Osielska: drodze krajowej – ul. Szosa Gdańska oraz drodze gminnej – ul. Tapicerska. Nieruchomość jest w pełni uzbrojona, posiada wyposażony w odpowiednią ilość miejsc postojowych parking, rampę załadunkową oraz wiatę rowerową. Oferowane lokale mogą zostać przygotowane zgodnie z projektem najemcy (w zakres prac wchodzą: klimatyzacja, wentylacja, sufity, podłogi, ściany) lub wykończone w standardzie deweloperskim.

Zobacz dostępne mieszkania

Poznaj dostępne lokale gotowe do zamieszkania. Zobacz, jak może wyglądać Twój nowy dom.

Zobacz mieszkania

Nowoczesna inwestycja

Dogodna lokalizacja

Zakup mieszkania

14 + 6 =